04.06.2021 [pátek] - 11.06.2021 [pátek], zveřejněno: 04.06.2021, kategorie: Poutní zájezdy

Zveme vás na mimořádný zájezd na nádherný ostrov Mljet - po stopách apoštola Pavla s výletem do Medjugorje

Zveme vás na mimořádný zájezd na nádherný ostrov Mljet - po stopách apoštola Pavla s výletem do Medjugorje

Mimořádný zájezd na nádherný ostrov Mljet - po stopách apoštola Pavla s výletem do Medjugorje


Dokonalý relax, koupání v průzračně čistém Jaderském moři a blankytně modrých jezerech, možnost putování po stopách velkého světce apoštola Pavla, návštěvy národního parku, jednodenní pouti do Medjugorje a dalších výletů po ostrově nebo lodních výletů po okolních ostrovech.

Termín: 21. 9. - 28. 9. 2021

Cena: 20.390,- Kč

Obsazeno.

Cena zahrnuje: letenky Praha - Dubrovník - Praha, letištní poplatky, lodní transfer z Dubrovníku na Mljet a zpět, transfer z letiště v Dubrovníku do přístavu a zpět, 7x ubytování v pěkném pensionu s polopenzí (dvou až vícelůžkové apartmány, resp. pokoje*), cestovní pojištění

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety a vstup do národního parku (včetně lodního lístku na Otočič Svete Marije), výlet do Saplunary - po stopách apoštola Pavla na Mljetu, výlet do Medjugorje, připojištění storna 400,- Kč/osoba/pobyt

Program:

1. den: Odlet z Prahy do Dubrovníku. Lodní transfer na Mljet. Možnost krátké procházky, přivítání.

2. - 7. den: Pobyt v Pomeně na překrásném chorvatském ostrově Mljet, koupání v průzračně čistém Jaderském moři a jezerech (Malé a Velké jezero), relax. Během pobytu budete mít možnost výletu po stopách apoštola Pavla do Saplunary na druhý konec ostrova, společného posezení a ochutnávky místního vynikajícího vína, dále možnost návštěvy malého ostrova Otočić Svete Marije (cenný románský benediktinský klášter z 12. století s kostelem Panny Marie), jednodenního výletu do Medjugorje (dle aktuální situace), dalších fakultativních výletů, šnorchlování nebo zapůjčení jízdních kol (vše za příplatek).

8. den: Rozloučení s ostrovem Mljet, lodní transfer do Dubrovníku. Odlet do Prahy.

Během cesty a na místě se vám bude věnovat delegátka, která pro vás zorganizuje společné výlety do Saplunary, na Otočič Svete Marije a dle možnosti do Medjugorje (za příplatek). Ostatní výlety fakultativně.

*Některé apartmány, resp. pokoje mají balkón a výhled na moře, jiné nikoliv.

 

Přihlášky: u PhDr. Veroniky Čepelkové, tel.: 737 215 328, info@cepelkova.cz. Počet míst omezen!

 

 

 
Nahoru