01.05.2021 [sobota] - 10.05.2021 [pondělí], zveřejněno: 26.04.2021 16:00, kategorie: Poutní zájezdy

Zveme vás na mimořádný vzpomínkový zájezd na P. Jana Rybáře a P. Františka Líznu do Bílovic nad Svitavou a Brna s návštěvou poutního místa Křtiny a Macochy

Zveme vás na mimořádný vzpomínkový zájezd na P. Jana Rybáře a P. Františka Líznu do Bílovic nad Svitavou a Brna s návštěvou poutního místa Křtiny a Macochy

Zveme vás na mimořádný jednodenní zájezd do rodiště a místa posledního odpočinku P. Jana Rybáře SJ Bílovic nad Svitavou a do jezuitského kostela v Brně, kde je pochován P. František Lízna SJ. Na programu bude také návštěva poutního místa Křtiny a zastávka u vyhlídky na propast Macocha v Moravském krasu. Termín zájezdu je posunutý na 30. června 2021.

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové zve na zájezd

Bílovice nad Svitavou, Brno, poutní místo Křtiny a Macocha

Rodiště a místo posledního odpočinku P. Jana Rybáře SJ, jezuitský kostel v Brně, kde je pochován P. František Lízna SJ, poutní místo Křtiny a zastávka u vyhlídky na propast Macocha v Moravském krasu.

Termín: 30. 6. 2021

Cena: 890,- Kč (včetně oběda)

Aktuálně bereme náhradníky.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, servírovaný oběd (polévka a hlavní chod), průvodce, duchovní doprovod

Cena nezahrnuje: připojištění storna zájezdu 30,- Kč (volitelné) a případné vstupy

Program: Ráno odjezd z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle a Svitav. Další místa na trase dle předchozí domluvy. Návštěva Bílovic nad Svitavou - rodiště a místo posledního odpočinku P. Jana Rybáře SJ, mše sv. v kostele, modlitba u hrobu, krátká prohlídka Bílovic, včetně rodného domu (zvenku), setkání s místním duchovním správcem P. Dr. Pavlem Lazárkem a farníky, oběd, odjezd do Brna - návštěva jezuitského kostela Nanebevzetí Panny Marie, v jehož kryptě je pochován P. František Lízna SJ, návštěva poutního místa Křtiny, krátká zastávka u vyhlídky na propast Macocha v Moravském krasu. Příjezd ve večerních hodinách (budeme dbát na to, abychom stihli další spoje).

Přihlášky: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefon: 737 215 328, 734 435 360, e-mail: dcs(zavináč)bihk.cz, web: www.dcshk.cz, www.simeon.cz.

Zájezd proběhne za dodržení všech hygienických pravidel a pouze v případě příznivé epidemiologické situace. V opačném případě jeho termín posuneme. Těšíme se na setkání s vámi!

 

 

 
Nahoru