27.05.2023 [sobota] - 31.05.2023 [středa], zveřejněno: 18.05.2023, kategorie: Poutní zájezdy

Zúčastněte se našeho nejoblíbenějšího zájezdu - do překrásného rakouského Tyrolska

Zúčastněte se našeho nejoblíbenějšího zájezdu - do překrásného rakouského Tyrolska

Vydejte se s námi pohodově poznávat krásy malebného tyrolského údolí Wildschönau a okolí nádherného jezera Achensee! Na programu bude také návštěva poutních míst, nejmenšího rakouského městečka Rattenberg, putování po tyrolské svatojakubské cestě, novinkově koupání v termálech a mnohem víc. Ubytování máme na jednom místě v příjemném rodinném hotelu s venkovním bazénem obklopeném nádhernou alpskou přírodou. Odjezdy z mnoha míst ČR. Pouze jeden (krátký) noční přejezd. Zájezd pořádáme již počtvrté. Pojeďte ho prožít v termínu 2. - 8. 9. 2023 s námi!

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové zve seniory a další zájemce na poutně-poznávací a odpočinkový

Zájezd do Rakouska - nádherné tyrolské údolí Wildschönau, jezero Achensee a nejmenší rakouské městečko Rattenberg


Jako bonus obdržíte Wildschönau kartu na všechny lanovky v tomto údolí zdarma. Poslední volná místa, v případě zájmu neváhejte!

Termín: 2. 9. - 8. 9. 2023

Cena: 14.900 Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 5x ubytování v *** typickém rodinném hotelu v Tyrolsku ve dvou a třílůžkových pokojích, 6x snídaně, 5x večeře, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (včetně připojištění storna), karta Wildschönau umožňující využívat lanovky v údolí zdarma, průvodce, duchovní doprovod

Program (součástí programu bude každodenní mše sv.):

1. den (2. 9.): Odjezd z Brna, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Hradce Králové, Prahy, případně dalších míst na trase dle předchozí domluvy.

2. den (3. 9.): Ráno příjezd do rakouského tyrolského údolí Wildschönau, dopolední snídaně, odpoledne výlet v okolí Auffachu - výjezd lanovkou na Schatzbergalm, kratší procházka s překrásnými výhledy na okolní hory, odpočinek. Večeře.

3. den (4. 9.): Snídaně. Výlet do Niederau, výjezd lanovkou na Markbachjoch s možností nenáročné horské procházky v okolí. Zastávka v Oberau s návštěvou místního kostela. Večeře.

4. den (5. 9.): Snídaně. Pouť do tyrolského mariánského poutního místa Mariastein s možností putování po svatojakubské cestě. Večeře.

5. den (6. 9.): Snídaně. Návštěva poutní kaple Maria vom Guten Rat s křížovou cestou nedaleko Schwarzenau, následně autobusem k salaši Schönangeralm, zde možnost oběda. Návštěva muzea dřeva v Auffachu (vstup cca 10,- EUR/osoba). Volno, relax, večeře.

6. den (7. 9.): Snídaně. Výlet k tyrolskému „moři“ - jezeru Achensee, procházka, volno, relax, možnost koupání v termálech. Návštěva nejmenšího rakouského městečka a rodiště sv. Notburgy Rattenberg a poutního kostela sv. Notburgy v Eben am Achensee (místo, kde byla pohřbená). Návrat do hotelu. Večeře. Společné posezení.

7. den (8. 9.): Snídaně. Rozloučení s Tyrolskem a odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.

Přihlášky a informace:

Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefony: 737 215 328, 734 435 360, 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz, weby: www.dcshk.cz, www.simeon.cz.

Těšíme se na setkání s vámi!

Přečtěte si:

 

 

 

Zájezd Maďarsko

 
Nahoru