11.04.2024 [čtvrtek] - 19.04.2024 [pátek], zveřejněno: 14.04.2024, kategorie: Poutní zájezdy

Zúčastněte se našeho nejoblíbenějšího zájezdu - do nádherného rakouského Tyrolska

Zúčastněte se našeho nejoblíbenějšího zájezdu - do nádherného rakouského Tyrolska

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové zve seniory a další zájemce na poutně-poznávací a odpočinkový

Zájezd do Rakouska - nádherné tyrolské údolí Wildschönau, jezero Achensee a nejmenší rakouské městečko Rattenberg


Vydejte se s námi pohodově poznávat krásy malebného tyrolského údolí Wildschönau a okolí nádherného jezera Achensee! Ubytování máme na jednom místě v příjemném rodinném hotelu s venkovním bazénem obklopeném krásnou alpskou přírodou. Odjezdy z několika míst ČR. Pouze jeden (krátký) noční přejezd. Jedná se o náš nejoblíbenější zájezd, který pořádáme již popáté. Pojeďte ho prožít s námi!

Termín: 31. 8. - 6. 9. 2024            

Cena: 14.900 Kč

Přihlášky: co nejdříve a nejpozději do 19. 4. 2024

Posledních několik volných míst, doporučujeme neváhat!

Jako bonus obdržíte Wildschönau kartu na lanovky v tomto údolí zdarma.

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 5x ubytování v *** typickém rodinném hotelu v Tyrolsku ve dvou, příp. třílůžkových pokojích, 6x snídaně, 5x večeře, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (včetně připojištění storna), karta Wildschönau umožňující využívat lanovky v údolí zdarma, průvodce, duchovní doprovod

Program (součástí programu budou mše sv.):

1. den (31. 8.): Odjezd z Brna, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Hradce Králové, Prahy, případně dalších míst na trase dle předchozí domluvy.

2. den (1. 9.): Ráno příjezd do rakouského tyrolského údolí Wildschönau, dopolední snídaně, odpoledne výlet v okolí Auffachu - výjezd lanovkou na Schatzbergalm, kratší procházka s překrásnými výhledy na okolní hory, odpočinek. Večeře.

3. den (2. 9.): Snídaně. Výlet do Niederau, výjezd lanovkou na Markbachjoch s možností nenáročné horské procházky v okolí. Zastávka v Oberau s návštěvou místního kostela. Večeře.

4. den (3. 9.): Snídaně. Pouť do tyrolského mariánského poutního místa Mariastein s možností putování po svatojakubské cestě. Večeře.

5. den (4. 9.): Snídaně. Návštěva poutní kaple Maria vom Guten Rat s křížovou cestou nedaleko Schwarzenau, následně autobusem k salaši Schönangeralm, zde možnost oběda. Návštěva 1. tyrolského muzea dřeva v Auffachu (vstup cca 15 EUR/osoba, na kartu možná sleva cca 3 EUR). Volno, relax, večeře.

6. den (5. 9.): Snídaně. Návštěva poutního kostela sv. Notburgy v Eben am Achensee (místo, kde byla pohřbená). Pokračování k tyrolskému „moři“ - jezeru Achensee, procházka, volno, relax. Zastávka v nejmenším rakouském městečku a rodišti sv. Notburgy Rattenberg. Návrat do hotelu. Večeře. Společné posezení.

7. den (6. 9.): Snídaně. Rozloučení s Tyrolskem a odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.

Přihlášky (co nejdříve a nejpozději do 19. 4.) a informace:

Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefony: 737 215 328, 734 435 360, 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz, weby: www.dcshk.cz, www.simeon.cz

Těšíme se na setkání s vámi!

Přečtěte si:

 

 

 

Zájezd do nádherného Tyrolska

 
Nahoru