20.03.2023 [pondělí] - 25.03.2023 [sobota], zveřejněno: 18.03.2023 11:20, kategorie: Poutní zájezdy

Vydejte se s námi do ráje na Zemi - na chorvatský ostrov Mljet

Vydejte se s námi do ráje na Zemi - na chorvatský ostrov Mljet

Zájezd na nádherný chorvatský ostrov Mljet s možností návštěvy Medjugorje

Dokonalý relax na jednom z nejjižnějších a nejkrásnějších chorvatských ostrovů, koupání v průzračně čistém Jaderském moři a blankytně modrých jezerech, nádherná příroda, putování po stopách velkého světce apoštola Pavla, návštěva národního parku, možnost jednodenní pouti do Medjugorje, příp. dalších výletů. Jedná se o oblíbený zájezd letecky z Prahy, který pořádáme již potřetí. Vydejte se ho prožít s námi!

Termín: 3. 6. - 9. 6. 2023

Cena: 23.390 Kč

Aktuálně obsazeno, možno přihásit se jako náhradník.

Cena zahrnuje: letenka Praha - Dubrovník - Praha, letištní poplatky, lodní transfer z Dubrovníku na Mljet a zpět, transfer z letiště v Dubrovníku do přístavu a zpět, 6x ubytování v pěkném rodinném pensionu s polopenzí (dvoulůžkové nebo vícelůžkové apartmány, resp. pokoje*), vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety a vstup do národního parku (včetně lodního lístku na Otočič Svete Marije), výlet do Saplunary - po stopách apoštola Pavla na Mljetu, pouť do Medjugorje, pojištění včetně připojištění storna 460 Kč (nutné uhradit při podpisu smlouvy)

Program:

1. den: Odlet z Prahy do Dubrovníku. Lodní transfer na Mljet. Možnost krátké procházky, přivítání, odpočinek.

2. - 6. den: Pobyt v Pomeně na překrásném ostrově Mljet, koupání v průzračně čistém Jaderském moři (přístup z mola) a jezerech (Malé a Velké jezero), relax. Během pobytu bude možnost putování po stopách apoštola Pavla do Saplunary na druhý konec ostrova, společného posezení a ochutnávky místního vynikajícího vína. Dále možnost návštěvy malého ostrova Otočić Svete Marije (cenný románský benediktinský klášter z 12. století s kostelem Panny Marie), jednodenního výletu do Medjugorje, příp. fakultativních výletů, šnorchlování nebo zapůjčení jízdních kol.

7. den: Dopoledne kratší volno, rozloučení s ostrovem Mljet, lodní transfer do Dubrovníku. Odlet do Prahy.

*Některé apartmány, resp. pokoje mají balkón a výhled na moře, jiné nikoliv. Min. počet účastníků. 14.

Kontakt: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefony: 737 215 328, 734 435 360, 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz, www.simeon.cz.

Těšíme se na setkání s vámi!

 

 

 

Zájezd Maďarsko

 
Nahoru