24.10.2019 [čtvrtek] - 31.10.2019 [čtvrtek], zveřejněno: 04.10.2019, kategorie: Poutní zájezdy

Prožijte nezapomenutelné adventní chvíle v Mariazell a na dalších místech

Prožijte nezapomenutelné adventní chvíle v Mariazell a na dalších místech

K zájezdu obdržíte jako dárek originální magnetku s fotkou z Mariazell

Využijte skvělé příležitosti prožít neopakovatelnou předvánoční atmosféru významného poutního místa Mariazell a odpočinout si v termálním ráji Laa an der Thaya v Rakousku! Na programu bude také návštěva starobylého vinařského města Mikulov, nad nímž se vypíná poutní místo Svatý kopeček. Jedeme 7. - 8. 12. 2019, přidejte se k nám! Uzávěrka přihlášek: 8. 11. 2019.

Termín: 7. - 8. 12. 2019

Cena: 2.590,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 1x kvalitní ubytování v Dolních Dunajovicích, 1x snídaně, průvodce, duchovní doprovod

V ceně není zahrnuto: vstupy, komplexní cestovní pojištění 110,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Brna (odjezd bude navazovat na vlakový spoj z Hradce Králové a okolí) do překrásného poutního místa Mariazell, mše svatá v bazilice, jedné z nejvýznamnějších mariánských svatyní střední Evropy. Osobní volno na modlitby. Návštěva tradičních adventních trhů s neopakovatelnou předvánoční atmosférou. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na jižní Moravě.

2. den: Snídaně, odjezd do rakouského termálního ráje Laa an der Thaya – termálních lázní, které jsou ideálním místem pro odpočinek a relax. Přejezd do Mikulova, historického a vinařského města na jižní Moravě, nad nímž se vypíná poutní místo Svatý kopeček - mše svatá, kratší osobní volno. Návrat v podvečerních hodinách.

Info a přihlášky: u PhDr. Veroniky Čepelkové, tel.: 737 215 328, e-mail: cepelkova@bihk.cz

 
 
Nahoru